WORKAHOLIC! PYSZNA ZABAWA W OSTATNI WEEKEND KARNAWAŁU!!!

W oczekiwaniu na ósmomarcowe harce Mariolka Ce pomna wskazań rodzicielki postanowiła przejąć pałeczkę i umiejętnie dokręcając śrubkę zafundowała Zenonowi Be Kar Nawał. Męki i katusze obdarowanego były nie do opisania. Na szczęście nietypowa zimowa aura ociepliła nieco stosunki międzyludzkie i obolały Zenon nie przeszedł do historii tanecznej muzyki rozrywkowej. Przeszedł natomiast sam siebie i wyrwał Mariolkę z objęć teściowej podpierając się pamięcią zbiorową o koncertach WORKAHOLICów w zabytkowych wnętrzach Muzycznego Folwarku.

Albowiem, tak jak kiedyś dla Nich, potrzeba powrotu do muzyki, do wypowiadania się przez dźwięki, stała się wręcz niezbędna do życia. Zamiast grania na nerwach - granie na emocjach. Z pasją i z energią, ze słuchaniem ze zrozumieniem. Z kontaktem nawiązanym z Muzykami. A muzycy w kontakcie z Publicznością znakomici. I muzyka pełna energii, pełna smaczków, tętniąca życiem, radosna, wiosenna.
Nie obeszło się oczywiście bez zabawy - takie Mambo No16 jest nie do wytrzymania na siedząco a Ledokol Lenin nie był w stanie nikogo z Publiczności pozostawić obojętnym.

Chciałbym gorąco Państwa zachęcić na każdy kolejny koncert zespołu Workaholic. Niech dobra koncertowa Muzyka będzie z Wami!

Jan Purchla - wokal, gitara, autor tekstów
Krzysztof Gudz - wokal, harmonijka
Leszek Mierzwa - gitara
Tomasz Pachciarek - piano
Grzegorz Piećko - gitara basowa
Bart Kuraś - bębny, perkusja
Piotr Kosieradzki - skrzypce

DZIĘKUJEMY!!!