Koncert Noworoczny

New Market Jazz Band gra już 30 lat, ale kondycji i zapału może im pozazdrościć niejeden młody artysta. Koncertują w całej Polsce i poza granicami, ale zawsze z sentymentem wracają do Mszany Dolnej, gdzie mają swoich wiernych fanów.

New Market Jazz Band wystąpił w Folwarku Stara Winiarnia nie po raz pierwszy, ale koncert noworoczny zapamiętamy na długo. Czy to za sprawą niesamowitej pasji muzyków i radości grania, czy niespożytej młodzieńczej energii, która udziela się każdemu, nawet po nieprzespanej nocy, kiedy w głowie szumią jeszcze wspomnienia zabawy sylwestrowej? Muzyka dixielandowa znakomicie nadaje się do słuchania i do tańczenia, a w wykonaniu zespołu New Market Jazz Band nabiera dodatkowego wymiaru i potrafi sprawić, że czujemy się szczęśliwi.

Jeśli sprawdza się powiedzenie „jaki pierwszy dzień – taki cały rok” to przez najbliższe 12 miesięcy przejdziemy tanecznym krokiem, przy dobrym winie i w miłym towarzystwie nucąc „Hello Dolly” lub „Mack the Knife”J – tego życzymy wszystkim na Nowy Rok 2015!

Walentynki 2015

Panowie z New Market Jazz Band na kolejnym koncercie wręcz porwali do zabawy również naszych walentynkowych Gości! Nogi same rwały się do tańca w rytm dixielandowych przebojów - „Sweet Georgia Brown”, czy „Love letters in the sand”. Atmosfera i muzyka niepowtarzalna! Tak gra się z prawdziwą pasją i sercem. Każdy ich występ to niezapomniane widowisko, które pozostaje w pamięci na długo.

 

Wystąpili:

Zdzisław ’Toni’ Macikowski (saksofon sopranowy, lider),
Jacek Świst (trąbka),
Robert Oleksy (klarnet),
Wiesław ‘Wesley’ Bieniasz (skrzypce),
Jan Bobak (banjo, wokal),
Mieczysław Świstoń (perkusja),
Andrzej Budz (kontrabas).