MR POLLACK - Paganini gitary elektrycznej!

Dla mnie numerem, który zawsze mnie zadziwia i wciąga jest "Aria na Strunie G" J.S. Bacha. Czysta poezja i prawdziwa mistyka przeniknięta niewysłowioną słodyczą Absolutnej Miłości wibrującej w całym wszechświecie - tak pięknie o klasyce mógł powiedzieć tylko ten, kto na co dzień żyje muzyką - Jacek Polak.

Tak, tak.. podejrzewany o posiadanie dodatkowych dziesięciu palców u rąk a nawet o podpisanie (tak jak genialny włoski skrzypek) paktu z diabłem, Jacek Polak na koncercie w Muzycznym Folwarku potwierdził swój kunszt i maestrię. Ten jeden z najlepszych metalowych gitarzystów w historii polskiej muzyki, wokalista, aranżer i sideman wraz z bratem, super-pałkarzem Grzegorzem, już od 24 lat tworzą zespół MrPollack. Krążą legendy, że jego mistrzowskie, instruktażowe video dla gitarzystów "Granie Na Manhattanie", spowodowało falę interwencji chirurgicznych u osób, które próbowały naśladować wyczyny mistrza. Nikomu się nie udało - a wielu poległo lub straciło zmysły.
Podśpiewującym gitarzysta jest właścicielem studia nagraniowego o nazwie "Polak Bros Studio" z siedzibą w Mielcu na Podkarpaciu. Obok takich nazwisk jak Stevie Vai i Joe Satriani Jacek Polak znalazł się na oficjalnej stronie artystów legendarnej firmy gitarowej IBANEZ!.
Ostatni album "Black Hawk", którego spore fragmenty obok przeróbek klasyki z albumu Air On 6 Strings stanowiły osnowę trzygodzinnego, dynamicznego koncertu, został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez fanów jak i przez prasę fachową. Licznie zgromadzona, żywo reagująca Folwarczna Publiczność również doceniła wirtuozerię Artystów. Wszak, jak sami twierdzą parafrazując klasyków z Blues Brothers, koncerty to ich misja od Boga...

Dziękujemy Muzykom za wspaniały koncert a wszystkim Państwu polecamy nasz Bal Sylwestrowy 2014/2015, którego gwiazdą będzie... MrPOLLACK!!!
czyli:
Jacek Polak (Chłopcy z Placu Broni,Voo Doo,Jacek Skubikowski,Renata Przemyk, Grzegorz Skawiński, Real Deal-UK...) (gitara,vocal,programowanie) i Grzegorz Polak(Real Deal-UK,Trzy Nie Cztery..) (bębny,aranżacje)

Zdjęcia nadesłał Leszek Pulit - dziękujemy!