Zbigniew Hołdys nazwał Marka Olbricha "jednym z najwspanialszych basistów bluesowych".

- Poprzez gitarę basową przekazuję publiczności mojego bluesa. Tylko o to mi chodzi - wyznał niegdyś w PR Mark Olbrich.

Mieszkający od ponad 30 lat w Anglii Polak zebrał wokół siebie znakomitych muzyków:
Jimmy Thomas (voc. - Louisiana, USA) - występował wcześniej z takimi gwiazdami jak Tina Turner, Lou Reed, Gary More i Albert King, współpracował z The Rolling Stones i Johnem Lennonem. Był producentem zespołu Procol Harum w ich wczesnym okresie.
Laurie Garman - wiodący harmonijkarz Wielkiej Brytanii (rozpoczął karierę z FREDDIE KING w USA w 1965 roku! Grał z Bobem Marley'em, Gerry'm Rafferty, The Yardbirds...)
Eddie Angel - gitarzysta uważany za jednego z czterech czołowych brytyjskich bluesowych wirtuozów tego instrumentu, grywał m.in. w zespole Ike'a Turner'a
Sam Kelly - topowy "pałkarz" Anglii - trzykrotny "bluesowy perkusista roku"!

Gościnnie na instrumentach klawiszowych - fenomenalny Igor Nowicki!

Już pierwszy występ w 2014r. był wydarzeniem! Piątkowym superkoncertem muzycy potwierdzili swoją klasę: świetny warsztat, świetne granie, znakomity kontakt z publicznością. Blues jest muzyką duszy, pragnień, emocji - doświadczyliśmy tego obustronnie: zarówno muzycy jak i licznie zgromadzona publiczność bawili się wyśmienicie (bisy, BISY). ROCK ME MABY, HOOCHIE COOCHIE MAN, JACK DANIELS, VOLCANO! Warto nas było kolejny raz odwiedzić!