Zbigniew Hołdys nazwał Marka Olbricha "jednym z najwspanialszych basistów bluesowych".

Poprzez gitarę basową przekazuję publiczności mojego bluesa. Tylko o to mi chodzi - wyznał niegdyś w PR Mark Olbrich.

Mieszkający od ponad 30 lat w Anglii Polak zebrał wokół siebie znakomitych muzyków. W jego zespole, Mark Olbrich Blues Eternity, grają obecnie:

Jimmy Thomas (voc. - Louisiana, USA) - występował wcześniej z takimi gwiazdami jak Tina Turner, Lou Reed, Gary More i Albert King, współpracował z The Rolling Stones i Johnem Lennonem. Był producentem zespołu Procol Harum w ich wczesnym okresie.
Laurie Garman - wiodący harmonijkarz Wielkiej Brytanii (rozpoczął karierę z FREDDIE KING w USA w 1965 roku! Grał z Bobem Marley'em, Gerry'm Rafferty, The Yardbirds...)
Eddie Angel - gitarzysta uważany za jednego z czterech czołowych brytyjskich bluesowych wirtuozów tego instrumentu, grywał m.in. w zespole Ike'a Turner'a
Sam Kelly - topowy "pałkarz" Anglii - trzykrotny "bluesowy perkusista roku"!
I wreszcie Jack Daniel's. Nie, żartuję. Zenon Be też się nabrał słysząc zapowiedź tego utworu będąc już pod przemożnym wpływem ognistego, soczystego, pełnego energii, sączącego sie ze sceny rdzennego bluesa. Wspaniały koncert pełen muzycznych smaczków, które na długo pozostaną w pamięci żywo reagującej folwarcznej Publiczności. Takich Artystów i takich spektakli oby w Muzycznym Folwarku jak najwięcej!