koncert zespołu KSW

Muzyczny Folwark miał zaszczyt gościć muzyków z zespołu KSW. Niegdyś nazywali się KSW 4 BLUES ale - z zgodnie z tym, co "niosło się" ze sceny przez bite dwie i pół godziny - elementy wyrastające z tradycji folku i country zaczęły dominować w przekazie, nieco odciążając dominację tradycyjnego bluesa.  "Jak dawniej" niosły się autorskie teksty chwytające za głowę, ilustrowane chwytającą za nogi, gardło i serce muzyką, Wszystko to przefiltrowane przez osobiste fascynacje członków zespołu, który tworzą cztery osobowości:
Chiro Chirowski - Pseudograjek Wierszokleta
Krzysztof Wydro - Wir2Oz
Pawel Jurczyk - Dr Cyja
Mateusz Mrugacz - Zrównoważony Perkusista

Gitary, trzystrunowy bas, basofon, organy, Cyja, flety, harmonijki, bębenki i bębny... Całość z założenia miała współbrzmieć przekonująco i tak też było. Niech żałują ci, których w piątkowe popołudnie nie było 🙂 Zawsze można zerknąć na profil FB zespołu, śledzić alternatywną jego historię na kanale Instagram, czy podglądnąć kanał YT.

Zespół podpuszczał nieco Publiczność, aby próbowała rozszyfrować skrót KSW - pomysłów było całe mnóstwo, niektóre nie nadawały się do cytowania 🙂 Pozostańmy więc przy: Koledzy Są Wszędzie!

Za zdjęcia dziękujemy Panu Marianowi Krzymińskiemu!