"Ostatnio mnie nosi. Tyle się dzieje, a raczej tyle się stało, że czuję jak pęka mi serce. A mózg podpowiada, że trzeba się skleić. To sklejam się!"

W taki prosty, ale wymowny sposób Grażyna Łobaszewska opisuje swój nowy album "Sklejam się". Krążek na 40-lecie działalności wokalistki promuje trasa koncertowa, której jednym z przystanków stał się Folwark Stara Winiarnia - Muzyczny Folwark.

Grażyna Łobaszewska

Artystka nietuzinkowa i ponadczasowa, która potrafi łączyć pokolenia. Podczas koncertu uczucia unoszące się w powietrzu oraz wrażliwość Artystki dotknęły zarówno młodych, jak i starszych melomanów. Były momenty wzruszenia, były spontaniczne reakcje i aplauz na stojąco!  Pani Grażyna działa jak narkotyk - chce się słuchać jej więcej i bardziej...

Usłyszeliśmy typowe dla Grażyny Łobaszewskiej kompozycje spod znaku soulu, popu i rocka. Największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” przeplatały się z piosenkami z najnowszej płyty.  Zupełnie nowe, zaskakujące brzmienie, arcyciekawe, energetyczne aranżacje zespołu Ajagore ubrały wspaniałe, dojrzałe teksty Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bukartyka w nowe "magiczne" szaty!

Przepływamy. Powiedz że powiedz jak Mój dobry duch poprzez Pomost Nad rzeką marzeń - Pełnia szczęść. Sklejam się, Magiczne ognie: Tyle tego mam, wszak Rzym płonie! Gdybyś, Może za jakiś czas... zaprosimy Państwa na kolejny koncert Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore!

Wystąpili:
Grażyna Łobaszewska – śpiew
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

Zdjęcia: Marian Krzymiński!