Sobotni wieczór należał do fanów bluesa i słuchaczy Radia Kraków. Na pełen niespodzianek program złożył się koncert krakowskiej grupy BLUE MACHINE pod wodzą Łukasza „Wiśni” Wiśniewskiego oraz występ gości specjalnych: Antoniego Krupy z Radia Kraków, oraz młodych wokalistek - Anny Wójciak i Oktawii Kawęckiej.

To była prawdziwa uczta dla fanów bluesa - Blue Machine - czyli: Łukasz „Wiśnia” Wiśniewski (śpiew, harmonijka), Piotr Grząślewicz (gitara), Aleksander Sroka (bas) oraz Piotr „Zioło” Ziółkowski (perkusja) – dali pokaz znakomitego warsztatu muzycznego, żywiołowości i radości grania, a solówki harmonijkowe i gitarowe przyprawiały publiczność o dreszcze. Z niecierpliwością czekamy na nową płytę zespołu, która z pewnością pojawi się w muzycznych programach na antenie Radia Kraków.

Kolejną atrakcją wieczoru był występ Antoniego Krupy, dziennikarza, kompozytora i muzyka zaprzyjaźnionego z Muzycznym Folwarkiem oraz dwóch młodych wokalistek: Anny Wójciak z Zakopanego i Oktawii Kawęckiej z Warszawy. „Summertime” i „Route66” w ich wykonaniu i przy akompaniamencie Antoniego Krupy i Łukasza Wiśniewskiego to było niepowtarzalne wydarzenie i niezapomniane przeżycie. Nie zabrakło oczywiście chętnych do wspólnego muzykowania z naszymi gwiazdami.