Sty
17
pt
Grzegorz Stępień – “ORNETTE”
Sty 17@20:00

Grzegorz Stępień – “ORNETTE”- to nowa droga basisty który  od ponad 15 lat jest czynnym muzykiem zespołu “ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY”.

ORNETTE

 Album “Twarzą w twarz”, który ukazał się w listopadzie 2015 roku, stanowi zwieńczenie jego 20-letniej przygody muzycznej.

 Mimo swojej nie komercyjności , krążek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród stale rosnącej rzeszy fanów jak i mediów. Utwory” Możesz zostać na noc”, “Twarzą w twarz” i “Baw się” gościły na liście Antyradia, zajmując na niej miejsca w pierwszej dziesiątce a ballada “Nie zapomnę” kilkakrotnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radia Olsztyn. Marek Wiernik – słynny głos Polskiego Radia – chętnie sięga w swoich audycjach po utwór “Spowiedź”.

Trasa promująca krążek – od Gdańska aż po Wiedeń – obejmowała ponad 60 koncertów.

Koncert zespołu “ORNETTE i Przyjaciele”  podczas X Festiwalu imienia Miry Kubasińskiej “Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim był okazją do nagrania teledysku, którego premiera w Teleexpressie przypieczętowała sukces ORNETTE.

 

Obecnie  ORNETTE rozpoczyna pracę nad nową płytą Której zapowiedzią jest utwór TAJEMNICA

Ballada utrzymana w akustycznym klimacie, premiera odbyła się programie TVP Halo Polonia,

Ukonczone zostały zdjęcia do teledysku w którym udział wzięli znani aktorzy Anna Dymna,

Marek Pyś, oraz Artur Dziurman.

W planach zespołu znajduje się wydanie  koncertu” ORNETTE & Przyjaciele” Akustycznie w wersji DVD  Koncert został zarejestrowany 29 Kwietnia 2017 w “Centrum Dźwięku i Słowa” w Niepołomicach i Jest już dostępny na kanale Youtube Artysty